İletişim Bilgilerimiz

Şubemiz

Bizimle ile iletişime geçin

İletişim Formu

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz, ödeme onayını takiben 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Kargo takip numaramı nereden öğrenebilirim?

Kargo takip numaranız, ürününüz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Ayrıca "Hesabım" bölümünden sipariş detaylarınızı kontrol ederek de kargo takip numaranızı görebilirsiniz.

Siparişimi iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için "İade Şartları" bölümümüzü ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İade ettiğim ürünün ücreti ne zaman iade edilir?

İadeniz onaylandığında, ürün bedeli 3-7 iş günü içerisinde kayıtlı banka hesabınıza veya ödeme yaptığınız karta geri ödenir.

Tüm siparişlerde ertesi gün teslimat mevcut mu?

A seemingly elegant design can quickly begin to bloat with unexpected content or break under the weight of actual activity. Fake data can ensure a nice looking layout but it doesn’t reflect what a living, breathing application must endure. Real data does.

Teslimat sırasında hasarlı ya da eksik ürün geldi. Ne yapmalıyım?

Böyle bir durumda lütfen paketi teslim almayarak kargo firmasına hasar tespit tutanağı tutturunuz. Ardından müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek durumu bildiriniz.

İade edeceğim ürünün kargo ücretini kim öder?

Eğer üründe bir hata ya da kusur varsa kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Ancak ürünü kişisel sebeplerle iade etmek isterseniz kargo ücreti size aittir. İade şartlarına göre değişiklik gösterebilir, detaylı bilgi için "İade Şartları" bölümünü inceleyebilirsiniz.